Про компанію

Правильний вибір вікна є головним ключем для сворення оптимального мікроклімату та максимального комфорту в вашій оселі. ПВХ-профілі Salamander - це неперевершене поєднання естетики та переваг сучасних технологій.

Вікна Salamander (Саламандер) - це унікальне поєднання ціни та якості, рівняння на котре намагаються тримати майже всі ведучі виробники металопластикових вікон і дверей. За рахунок цієї беззаперечної переваги профілі Salamander продовжують тримати біля однієї третьої ринку віконних систем, що у повній мірі підтверджує ту довіру та визнання, які виказують даній продукції споживачі.

На сьогоднішній день бренд Salamander - це синонім престижу, якості та довговічності.

Чому вікна Salamander?

Вікна, двері та розсувні системи Salamander в м. Харків

Всесвітньо відома компанія Salamander Industrie, що займається виготовленням та постачанням пластикових профілей для вікон і дверей, розробила свою технологію виробництва ще в 1973 році, в німецькому місті Тюркхайм.

На сьогоднішній день компанія зростає та процвітає, постачаючи профілі власного виробництва в усі країни світу. Завдяки нашій компанії придбати вікна та двері Salamander відтепер можливо і у Харкові.

Salamander - це не тільки найкращі віконно-дверні системи, які можна обрати та купити в нашому місті. Це ще й бездоганна якість, яка була отримана завдяки використанню у виробництві кращого іноваційного обладнання разом з багаторівневим контролем якості. Профілі Salamander є заслуженими лідерами в своєму ринковому сегменті, які одночасно мають досить конкурентну вартість.

Профільні системи Salamander виробляються на сучасному европейському обладнанні, з використанням найбільш якісних матеріалів та передових технологій. Як результат, ці профілі відрізняються високим рівнем надійності та довговічності. Вони ідеально підходять для встановлення в регіонах з достатньо суворим кліматом та частими перепадами температур.

Відмінна якість экструзії забезпечує профілям бездоганно рівну глянцеву поверхню. А ідеальна білизна матеріалу на протязі всього терміну служби залишається незмінною.

Наша компанія пропонує вам тільки найякісніші вікна, двері та розсувні системи торгівельної марки Salamander від виробника. Ми гарантуємо високу якість продукції, її оригінальність та доступні ціни.

Ми успішно працюємо в даному сегменті ринку багато років поспіль, і за цей час встигли заслужити, таку важливу для нас, довіру покупця. Наша головна задача - не зупинятися на досягнутому та рухатись тільки вперед, роблячи нашу з вами співпрацю ще більш приємною та результативною.

Безкоштовний замір

Безкоштовний замір

Тільки зателефонуйте і до вас безкоштовно приїде наш замірник!

Доставка в термін

Доставка в термін

Власна служба доставки, привезе в будь-яку точку міста в зазначений термін.

Якісний монтаж

Якісний монтаж

Наші сертифіковані фахівці проведуть монтаж по регламенту.

Гарантія 7 років

Гарантія 7 років

Тільки зателефонуйте і до вас безкоштовно приїде наш замірник

Сертифікати

Сертифікати

Сертифікати на продукцію

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон