Обслуговування

Обслуживание окон

Пріоритетним напрямком в роботі нашої компанії є ремонт і обслуговування пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Якщо ви вважаєте, що досить лише купити і встановити нові віконні конструкції, то ви трохи помиляєтеся. Щоб нові вікна якомога довше безперебійно функціонували, бажано час від часу користуватися такою додатковою послугою, як "обслуговування пластикових вікон".

Для чого необхідно сервісне обслуговування віконних конструкцій?

Як правило, всі якісно виготовлені і змонтовані сучасні віконні вироби є досить довговічними і надійними. Але, в результаті активної експлуатації, поступового старіння і різних перепадів температур, через деякий час, може початися поступовий процес деградації всієї конструкції.

Це, як правило, може відбуватися через природнй знос фурнітури, ущільнювачів, порушення геометрії рами і стулок, а також інших важливих чинників.

Періодичний і регулярний догляд за пластиковими вікнами дозволяє продовжити період їх служби як мінімум на один десяток років. Всьому цьому сприяє своєчасне змащування фурнітури, заміна ущільнювачів, а також невідкладне відновлення геометрії рами і стулок.

Що входить в сервісне обслуговування ПВХ-вікон Salamander в м. Харків?

Наша компанія здійснить сервісне обслуговування і ремонт пластикових вікон Salamander в м. Харків максимально швидко і якісно. Ми гарантуємо надійність виконаних нами робіт.

Вкрай не бажано займатися ремонтом і регулюванням віконних конструкцій самостійно в разі повної відсутності спеціальних навичок і знань. Так як це може стати причиною появи ще більш серйозних проблем або навіть до виходу всієї віконної конструкції з робочого ладу.

Тільки кваліфікований фахівець може правильно визначити причину виниклої несправності і повністю усунути її.

Звертайтеся до нас, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб ваші вікна радували вас своєю справною роботою не один десяток років!

Замовлення в деталях

Замовлення в деталях

Наша компанія у своїй роботі використовує виключно офіційну продукцію торгової марки Salamander, яку ви можете замовити в м. Харків.

Монтаж

Монтаж

Наша компанія пропонує вашій увазі таку послугу, як монтаж пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Гарантія

Гарантія

Після закінчення термінів обслуговування по гарантії, слідує такий етап нашої з вами співпраці, як пслягарантійне обслуговування.

Способи оплати

Способи оплати

Купити вікна і двері Salamander в м. Харків можна такими способами: оплата готівкою і безготівковим розрахунком.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон