Замовлення в деталях

Заказ в деталях окна

Наша компанія у своїй роботі використовує виключно офіційну продукцію торгової марки Salamander, яку ви можете замовити в м. Харків. Даний виробник, який є безсумнівним лідером в своїй групі, показує приклад бездоганного німецького стандарту та високого рівня надійності.

Разом з вікнами Salamander ми гарантуємо своїм клієнтам максимальну безпеку, надійність і тривалий термін служби.

Ми завжди відкриті для ваших запитань і для спілкування з вами - разом ви виберемо найбільш підходящий для вас профіль Salamander, про вибір якого ви ніколи не пошкодуєте.

Пропонуємо ознайомитися з основними етапами, які проходить вікно до того, як потрапити до кінцевого місця призначення.

Етап 1 - виробництво вікон

Ми отримуємо пластикові профілі Salamander в уже готовому вигляді. Наші фахівці проводять збірку і регулювання конструкцій в спеціально передбачених зонах на призначених для цього стендах. Такий підхід забезпечує прекрасну роботу всієї системи протягом усього терміну експлуатації.

Етап 2 - доставка віконних виробів і необхідного робочого матеріалу на об'єкт

Уже повністю готові до монтажу вікна доставляються і встановлюються в один день, відповідно до договору з клієнтом. Сам процес транспортування займає близько 2-х годин. Для цих цілей передбачений спеціальний вантажний транспорт і додаткове вантажне устаткування.

Етап 3 - підготовка до установки

Після прибуття наших фахівців на об'єкт, починається демонтаж старих віконних конструкцій, якщо такі є. Заздалегідь з клієнтом обговорюються всі необхідні деталі - необхідність зняття штор, переміщення меблів та інших елементів інтер'єру подалі від віконних прорізів, захист підлоги і меблів ганчірками або поліетиленовим покриттям. Також заздалегідь обговорються місце, де можуть стояти нові вікна для монтажу.

Етап 4 - монтаж вікон

Перш за все, в закріпленій рамі розміщуються стулки. Майстрами здйснюється їх регулювання, щоб ті могли без перекосів і максимально плавно відкриватися \ закриватися. Ручки і додаткову фурнітуру кріплять в найостаннішу чергу.

А щоб забезпечити належний захист і теплоізоляцію приміщення від можливих протягів, по периметру вікна здійснюють герметизацію спеціально призначеною монтажною піною.

Етап 5 - установка підвіконь

Кожну окрему панель, призначену для віконних вдкосів, в індивідуальному порядку підрізають і підганяють в суворій відповідності з розмірами вже встановлених вікон. А щоб віконна система не промерзала, на ній не утворювався конденсат і грибок, підвіконня утеплюють.

Етап 6 - прибирання сміття

Відповідно до чинного законодавства, здійснювати викид старих віконних рам дозволено тільки в спеціальні контейнери, призначені для великогабаритного сміття або на передбачене для таких цілей звалище.

У разі необхідності, ви можете замовити послугу вивозу старих віконних виробів в нашій компанії. Наша бригада зробить цю роботу відповідно до домовленостей з клієнтом, при цьому його особиста присутність при виконанні даного завдання не обов'язкова.

Монтаж

Монтаж

Наша компанія пропонує вашій увазі таку послугу, як монтаж пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Обслуговування

Обслуговування

Пріоритетним напрямком в роботі нашої компанії є ремонт і обслуговування пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Гарантія

Гарантія

Після закінчення термінів обслуговування по гарантії, слідує такий етап нашої з вами співпраці, як пслягарантійне обслуговування.

Способи оплати

Способи оплати

Купити вікна і двері Salamander в м. Харків можна такими способами: оплата готівкою і безготівковим розрахунком.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон