Монтаж

Монтаж окон

Наша компанія пропонує вашій увазі таку послугу, як монтаж пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Монтаж віконних конструкцій - це досить важливий і трудомісткий процес, від якого в подальшому буде залежати те, наскільки тривалим буде період служби встановленого вікна. Правильно встановлені вікна здатні захистити ваш будинок від всіх можливих несприятливих погодних і кліматичних умов, повноцінно при цьому виконуючи всі додаткові функції, які повинні виконувати будь-які пластикові вікна.

Неграмотно і непрофесійно зроблений монтаж вікон може спровокувати цілий ряд проблем і негативних наслідків надалі. Саме з цієї причини довіряти такий важливий процес слід надійним компаніям, як добре зарекомендували себе на ринку і заслужили довіру вже далеко не одного вдячного клієнта.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії здійснять монтаж пластикових вікон якісно і в чітко встановлені терміни, користуючись при цьому останніми технологіями і розробками, а також усім необхідним інструментом. Варто також відзначити, що при монтажі вікон нашою компанією використовуються спеціальні гідро-пароізоляційні стрічки, які істотно продовжують терміни служби монтажних стиків.

Основні правила монтажу металопластикових вікон:

Монтаж пластикових вікон, виконаний у відповідності з усіма необхідними правилами, забезпечить вам максимальний рівень надійності і довговічності. У разі неякісно проведених монтажних робіт, найближчим часом ви можете зіткнутися з такими проблемами, як запітніння скла, перекіс віконної конструкції, негерметичні закривання вікна і так далі.

Основні етапи монтажу пластикових вкон:

  1. герметизація стиків, навішування і регулювання стулок, а також установка склопакетів;
  2. підготовка всіх необхідних отворів для кріплення по периметру вікна і в стіні;
  3. демонтаж старих конструкцій;
  4. підготовка віконного отвору (в разі необхідності, перевірка і вирівнювання);
  5. монтаж нових конструкцій;
  6. установка підвіконь і відливів.

У тому чи іншому випадку, монтаж металопластикових вікон краще довіряти фахівцям з досвідом роботи. Наші монтажні бригади регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, які складаються з вивчення основних методів монтажних робіт від провідних іноземних та вітчизняних компаній.

Головна умова відмінної якості монтажних робіт - використання єдиної системи монтажних технологій, яка відповідає всім необхідним стандартам ГОСТу.

Віконні системи являють собою досить складні конструкції, що складаються з великої кількості різноманітних елементів, які в процесі експлуатації піддаються сильному механічному впливу.

Наша компанія рада запропонувати вашій увазі повний спектр послуг з виготовлення, монтажу та сервісного обслуговування віконних конструкцій всіх рівнів складності.


Монтаж по системе Illbruck

Монтаж по системе Illbruck

Технология применения монтажа окон по системе Illbruck широко применяется в Европе последние 20 лет, особенно на коммерческих новых объектах.

Монтаж в зону утеплителя blaugelb cистема Triotherm+

Монтаж в зону утеплителя blaugelb cистема Triotherm+

Сделаны из высокоплотного вспененного полистирола – один из компонентов системы blaugelb Triotherm+. Прочные и устойчивые профили характеризуются быстрым и простым монтажом и очень хорошо интегрируются во все фасадные системы – идеальная система даже при двойной кирпичной кладке.

Замовлення в деталях

Замовлення в деталях

Наша компанія у своїй роботі використовує виключно офіційну продукцію торгової марки Salamander, яку ви можете замовити в м. Харків.

Обслуговування

Обслуговування

Пріоритетним напрямком в роботі нашої компанії є ремонт і обслуговування пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Гарантія

Гарантія

Після закінчення термінів обслуговування по гарантії, слідує такий етап нашої з вами співпраці, як пслягарантійне обслуговування.

Способи оплати

Способи оплати

Купити вікна і двері Salamander в м. Харків можна такими способами: оплата готівкою і безготівковим розрахунком.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон