Правильний догляд за пластиковими вікнами

уход за пластиковыми окнами

Чи знаєте ви, яким повинен бути правильний догляд за пластиковими вікнами?

Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете підтримувати свої вікна в найкращому вигляді, як зовні, так і якісно.

Неодноразово доведено, що експлуатаційні характеристики конструкцій, а точніше функціональність і зовнішній вигляд, безпосередньо залежать від того, правильно ви за ними доглядаєте чи ні.

Догляд за алюмінієвим і ПВХ профілем

Для ефективного очищення ПВХ профілю можна використовувати звичайний мильний розчин, в якому не міститься абразивних речовин, здатних подряпати ідеально гладку поверхню вікна. Наносити миючий склад на поверхню віконної рами рекомендується за допомогою чистої м'якої тканини.

Далі необхідно почекати, поки миючий засіб не висохне природним шляхом, і тільки після цього раму слід протерти за допомогою злегка вологої серветки.

Для очищення профілів ПВХ ні в якому разі не використовуйте ацетон, спирт та інші органічні розчинники, так як вплив кислот може бути руйнівним для них. Те ж саме відноситься і до ламінованих поверхонь профілів.

Догляд за віконною фурнітурою

Всі елементи фурнітури для вікон слід добре захищати від усіляких забруднень. Як мінімум один раз в шість місяців проводіть змазування всіх рухомих деталей фурнітури. Для цього підійде машинне масло, технічний вазелін або спеціальний засіб, призначений для догляду за віконною фурнітурою.

Догляд за гумовими ущільнювачами на вікні

В процесі експлуатації вікон ущільнювачі також можуть старіти і зношуватися. Щоб вони могли якомога довше зберігати свої експлуатаційні характеристики (перш за все, властивість відштовхувати вологу), фахівці радять не менше двох разів за рік очищати їх від різних забруднень, використовуючи вологі серветки, а також обробляти їх спеціально призначеними для цього засобами. При обробці бажано використовувати серветки з високою поглинаючою здатністю.

Догляд за дренажними отворами

Всі без винятку пластикові вікна оснащені спеціальними дренажними отворами, через які відбувається виведення вологи назовні. Ці отвори розташовані з зовнішньої сторони, в самому низу рами - вони легко виявляються при відкритті стулок. Регулярно оглядайте їх стан і своєчасно очищайте від виниклих забруднень.

Як не допустити появи конденсату

Щоб не виникало такої проблеми, як конденсат, перш за все, потрібно забезпечити необхідний температурний режим в приміщенні - не менше + 20C. Вологість повітря може коливатися в межах 45-60%. Щоб на склі з внутрішньої сторони ніколи не збирався конденсат, дуже важливо стежити за тим, щоб потік теплого повітря, що випромінюється від батарей, не був перекритим.

Смотрите также

Конденсат на вікнах - як бути

Конденсат на вікнах - що робити, як з ним боротися, які невідкладні заходи вживати і як запобігти його повторне появу. Про це ми з вами і поговоримо в даній статті.

Вентиляція на пластикові вікна


Кожен досвідчений фахівець і звичайний громадянин ні на секунду не засумніваються в твердженні, що припливна вентиляція на пластикові вікна є запорукою нашого здоров'я і комфорту.

Як вибрати профіль для пластикових вікон


Від якості обраного ПВХ-профілю залежить рівень надійності всієї конструкції. Переймаючись питанням "як вибрати профіль для пластикових вікон", обов'язково беріть до уваги 5 головних чинників.

Як вибрати пластикові вікна

В даному огляді ми з вами дізнаємося, як вибрати пластикові вікна, які будуть відповідати всім основним вимогам і характеристикам, зможуть радувати око і зігрівати в холодні зимові вечори.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон