Вентиляція на пластикові вікна

Вентиляция на окна

Кожний досвідчений спеціаліст та звичайний громадянин ні на одну секунду не засумнівається в стверженні, що припливна вентиляція на пластикові вікна є запорукою нашого здоров'я та комфорту. Періодичне відкриття вікон для надходження невеликого потоку свіжого повітря - це ні в якому разі не рівноцінна заміна стабільної та помірної вентиляції.

Окрім того, постійне відкриття та закриття вікна чи кватирки - це втрата дорогоцінного тепла в зимовий період часу, яка особливо гостро відчувається при нинішніх тарифах на комунальні послуги. А влітку це небажані протяги, проникнення комах, тополиного пуху та стороннього галасу з вулиць.

Відсутність вентиляції може призвести до поступового забруднення повітря та до надмірного насичення кімнат вологою. В свою чергу, це стає причиною сильного запотівання скла, конденсат може почати зтікати на підвіконня та стіни, в результаті чого в кутах почне з'являтися сирість, а потім і найсуворіший ворог нашому здоров'ю - пліснява.

Більш того, при постійному находженні людини вдома, рівень вуглекислого газу в приміщенні значно зростає, а при перевищенні допустимої норми, може з'явитися апатія, слабкість, неможливість зосередитися, головні болі, зростання часоти нападів у астматиків, також можливі мігрені.

Погодьтеся, що подібного роду проблеми простіше не допустити, ніж потім шукати шляхи їх вирішення. У цьому допоможе спеціальна вентиляція на пластикові вікна, яка забезпечить вас додатковим рівнем комфорту, безпеки, а також дозволить поліпшити загальне самопочуття і стан здоров'я.

Щоб даний виріб зміг забезпечити вас необхідним рівнем вентиляції, виробники оснастили його спеціальним пристроєм - клапаном припливної вентиляції, який в народі прийнято називати провітрювачем.

Припливна вентиляція на пластикові вікна має наступні особливості:

Що собою являє така вентиляція?

Пластикові вікна оснащуються спеціальним коробом, виготовленим з того ж пластику. Він кріпиться до верхньої частини вікна і досить органічно поєднується з усією віконною конструкцією в цілому.

Усередині цього короба знаходяться деталі, які візуально дуже схожі на пір'я. Саме вони відповідають за регуляцію постійного припливу повітря з вулиці. В умовах гарної безвітряної погоди клапан з легкістю пропускає через себе свіже повітря. У міру посилення напору вітру клапани починають злегка стискатися, запобігаючи похолоданню в приміщенні і появі протягів.

За рахунок зовнішнього козирка, припливна віконна вентиляція гарантує захист від попадання в будинок або квартиру снігу і дощу. А від неприємностей, пов'язаних з комахами, вбереже москітна сітка.

Слід зазначити, що якщо ви вже встановили металопластикові вікна, які не оснащені спеціальною вентиляцією, вам не знадобиться встановлювати їх знову. Без будь-яких проблем можливий монтаж клапанів вентиляції на вікна, встановлені раніше. Так ви одночасно заощадите свої кошти і збережете здоров'я собі і своїм близьким.

Хочете, щоб у вашому домі завжди було чисте і свіже повітря, без протягів, тополиного пуху і комах, при цьому не хочете постійно відкривати і закривати вікно, тим самим втрачаючи дорогоцінне тепло ваших кімнат? Зателефонуйте нам - і ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися!

Смотрите также

Конденсат на вікнах - як бути

Конденсат на вікнах - що робити, як з ним боротися, які невідкладні заходи вживати і як запобігти його повторне появу. Про це ми з вами і поговоримо в даній статті.

Правильний догляд за пластиковими вікнами

Неодноразово доведено, що експлуатаційні характеристики конструкцій, а точніше функціональність і зовнішній вигляд, безпосередньо залежать від того, правильно ви за ними доглядаєте чи ні.

Як вибрати профіль для пластикових вікон


Від якості обраного ПВХ-профілю залежить рівень надійності всієї конструкції. Переймаючись питанням "як вибрати профіль для пластикових вікон", обов'язково беріть до уваги 5 головних чинників.

Як вибрати пластикові вікна

В даному огляді ми з вами дізнаємося, як вибрати пластикові вікна, які будуть відповідати всім основним вимогам і характеристикам, зможуть радувати око і зігрівати в холодні зимові вечори.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон