Як вибрати профіль для пластикових вікон

Как выбрать профиль для окон

Від якості обраного нами ПВХ-профілю в повній мірі залежить рівень надійності всієї конструкції. Тому, задаючись питанням "як вибрати профіль для пластикових вікон", обов'язково беріть до уваги 5 головних чинників, які ми розглянемо нижче.

1. Кількість повітряних камер. Чим вищим буде цей показник, тим краще вікно буде зберігати тепло. Фахівці рекомендують для житлових приміщень віддавати перевагу п'ятикамерним вікнам, а для балконів можна використовувати трикамерні конструкції.

2. Опір теплопередачі. Відповідно до будівельних норм України, рівень опору теплопередачі вікон в будинках, які знаходяться в другій температурної зоні (Запорізька, Закарпатська, Миколаївська та Херсонська області), має дорівнювати не менше ніж 0,6 м2хоС\Вт. Для першої температурної зони (це відноситься до іншої частини країни) цей показник має зрости до 0,75 м2хоС\Вт.

3. Товщина сталевого профілю. Армування перетворює просто пластиковий профіль в металопластиковий і додатково формує певну жорсткість конструкції. Товщина металевої вставки при цьому повинна складати не менше ніж 1,5 мм.

4. Ширина зовнішніх стінок профілю. Даний показник повинен бути рівним не менше ніж 3 мм, щоб гарантувати забезпечення оптимальної взламостійкості і теплоізоляції.

5. Контури ущільнення. Досконало, якщо їх кількість становитиме 2 або 3 контури. Гумки ущільнювачів повинні бути м'якими, пружними, еластичними і зберігати всі ці властивості протягом як мінімум десяти років.

Установка пластикових вікон в багатоквартирних будинках: який профіль вибрати

Якогось особливого профілю, призначеного під кожен окремий тип багатоквартирного будинку, немає. Але існують деякі нюанси, які є допоміжними при підборі конструкції металопластикових вікон для "панельки", "хрущовки" або новобудови.

Який профіль пластикових вікон вибрати для "хрущовки"?

Характерними рисами такого будинку можна назвати тонкі нерівні стіни, вузькі укоси і підвіконня різної глибини. Такій квартирі найбільш підійде профіль з 4-5 повітряними камерами. Якщо в кімнаті також є засклений балкон, для нього краще всього вибрати трикамерну профільну систему.

Який профіль вікон оптимальний для панельного будинку?

Найбільша проблема панельних будинків - низька теплоізоляція як наслідок тонких стін і сильно зсунутих в сторону вулиці вікон. Для того, щоб максимально збільшити теплоізоляцію в такій квартирі, віддавайте перевагу широкій профільній системі (не менше 70 мм). Наприклад, такій, як п'ятикамерний профіль Salamander Streamline, що володіє монтажною шириною в 76 мм.

Який віконний профіль підійде для новобудови?

Останньою новомодною тенденцією в будівництві багатоквартирних будинків є створення великих панорамних вікон.

Плануючи скління від самої підлоги до стелі, дуже важливо спочатку вирішити проблему максимального заощадження тепла в кімнаті. Саме тому краще всього вибирати профілі з рівнем опору теплопередачі вище середнього. А для досягнення максимального результату, рекомендується доповнити конструкцію енергозберігаючим склопакетом.

Пластикові вікна Salamander: який профіль вибрати для приватного будинку або котеджу

На сьогоднішній день, кожен з нас погодиться, що обігрів заміського будинку - задоволення не з дешевих. Головне, чим потрібно керуватися при виборі віконного профілю для котеджу - це високі показники енергозбереження та шумоізоляції.

Плануючи скління приватного будинку, правильним рішенням буде купити дорожчу профільну систему, тому що ви незабаром повернете її собівартість завдяки скороченню витрат на опалення.

Кращий вибір при цьому - шестикамерні вікна. Наприклад, профіль Salamander bluEvolution 92: його монтажна глибина 92 мм, рівень опору теплопередачі - 1,07 м2хоС/Вт, посилене П-образне армування і зовсім ніяких обмежень.

Зробивши правильний вибір профілю для пластикових вікон, ви не тільки зробите своє житло ще більш комфортним, але і значно зменшите витрати на опалення.

Смотрите также

Конденсат на вікнах - як бути

Конденсат на вікнах - що робити, як з ним боротися, які невідкладні заходи вживати і як запобігти його повторне появу. Про це ми з вами і поговоримо в даній статті.

Вентиляція на пластикові вікна


Кожен досвідчений фахівець і звичайний громадянин ні на секунду не засумніваються в твердженні, що припливна вентиляція на пластикові вікна є запорукою нашого здоров'я і комфорту.

Правильний догляд за пластиковими вікнами

Неодноразово доведено, що експлуатаційні характеристики конструкцій, а точніше функціональність і зовнішній вигляд, безпосередньо залежать від того, правильно ви за ними доглядаєте чи ні.

Як вибрати пластикові вікна

В даному огляді ми з вами дізнаємося, як вибрати пластикові вікна, які будуть відповідати всім основним вимогам і характеристикам, зможуть радувати око і зігрівати в холодні зимові вечори.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон