Як вибрати пластикові вікна

Как выбрать окна

В даному огляді ми з вами дізнаємося, як вибрати пластикові вікна, які будуть відповідати всім основним вимогам і характеристикам, зможуть радувати око і зігрівати в холодні зимові вечори.

Перш за все, хотілося б закцентувати вашу увагу на те, що процес вибору пластикових вікон, в першу чергу, грунтується на перевірці основних критеріїв, яким повинен відповідати продукт:

Перерахованим вище параметрам повинна відповідати кожна деталь конструкції. Саме тому дати відповідь на питання "які пластикові вікна краще" можна тільки після проведення повного і детального аналізу самого профілю, фурнітури і склопакета.

ПВХ-профіль

Яким характеристикам ПВХ-профілю слід приділити особливу увагу, вибираючи кращі пластикові вікна для свого будинку?

  1. Здатність ефективно зберігати тепло. Мінімальна кількість камер в кліматичних умовах України - три (такий профіль підійде для монтажу в житлових приміщеннях південних районів країни і на балконах в північних і центральних областях).
  2. Жорсткість конструкції. Армування металевими вставками пластикового профілю є обов'язковим. Товщина металевої рами повинна бути не менше, ніж 1,5 мм.
  3. Рівень стійкості до злому. Відповідальність за даний параметр лежить на товщині зовнішніх стінок профілів. Їх мінімальний показник повинен дорівнювати 3 мм.
  4. Привабливий зовнішній вигляд і екологічність. ПВХ-профіль повинен бути виготовленим з безпечного високоякісного матеріалу, який зможе забезпечити красиву однорідну поверхню і стабільні характеристики. 

Обов'язково уточнюйте про наявність всіх необхідних сертифікатів перш, ніж вибрати і купити пластикові вікна. Salamander є білосніжним профілем, глянець на якому не зникає навіть через час.

Склопакет

Фурнітура

Фурнітура при виборі вікна повинна мати наступні властивості:

Які вікна краще вибрати? Звичайно ті, що виготовлені надійною компанією Salamander!

Ще одним дуже важливим моментом при виборі найбільш підходящих металопластикових вікон є звернення в надійну компанію, готову надати вам всі необхідні гарантії, сертифікати та консультації.

Якщо ви хочете повністю вберегти себе від таких проблем, як продування, провисання стулок, промерзання вікон, зламані ручки та інше, не забудьте в процесі вибору звернути увагу на такі нюанси:

Компанія Salamander Industrie-Produkte GmbH вже протягом більш ніж 40 років займається виробництвом найякісніших профілів для світлопрозорих конструкцій. ПВХ-системи даного бренду затребувані і популярні як мінімум в 40 країнах світу. А їх продукція пройшла всі необхідні випробування і сертифікована відповідно до європейських стандартів.

Переваги звернення в нашу компанію:

  1. Гарантія - 10 років.
  2. Найкоротші терміни виготовлення.
  3. Європейське виробництво.
  4. Доступні ціни на пластикові вікна.
  5. Професійна консультація.
  6. Монтаж, який виконується висококваліфікованими фахівцями.

Смотрите также

Конденсат на вікнах - як бути

Конденсат на вікнах - що робити, як з ним боротися, які невідкладні заходи вживати і як запобігти його повторне появу. Про це ми з вами і поговоримо в даній статті.

Вентиляція на пластикові вікна


Кожен досвідчений фахівець і звичайний громадянин ні на секунду не засумніваються в твердженні, що припливна вентиляція на пластикові вікна є запорукою нашого здоров'я і комфорту.

Правильний догляд за пластиковими вікнами

Неодноразово доведено, що експлуатаційні характеристики конструкцій, а точніше функціональність і зовнішній вигляд, безпосередньо залежать від того, правильно ви за ними доглядаєте чи ні.

Як вибрати профіль для пластикових вікон


Від якості обраного ПВХ-профілю залежить рівень надійності всієї конструкції. Переймаючись питанням "як вибрати профіль для пластикових вікон", обов'язково беріть до уваги 5 головних чинників.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон