Мобільний офіс

Мобильный офис окна

Наша компанія пропонує вашій увазі високоякісні вікна, двері і розсувні системи Salamander в м. Харків, їх якісну і оперативну заміну, установку, а також прекрасний результат і економію вашого часу.

Крім того, ми раді представити вам нашу нову послугу, яка значно прискорить процес замовлення віконних і дверних конструкцій, зробить його максимально зручним і комфортним.

Спеціально для вас - унікальна послуга "Мобільний офіс"

Замовляючи послугу "Мобільний офіс", вам не доводиться самостійно приїжджати до нас в офіс, щоб вибрати потрібну вам конструкцію і зробити замовлення. Наш менеджер сам виїжджає у зручний для клієнта час і місце з усіма необхідними зразками, матеріалами, каталогами та документами.

Як замовити дану послугу?

Для того щоб скористатися послугою "Мобільний офіс", вам потрібно зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами і озвучити нашому фахівцеві передбачуваний обсяг робіт. В узгоджений час до вас приїде наш кваліфікований співробітник для обговорення всіх деталей і укладення договору.

Що входить в послугу "мобільний офіс"?

Головні переваги даної послуги:

  1. можливість отримати повну вичерпну інформацію щодо товару, послуги, здійснення замовлення, з урахуванням індивідуальних особливостей і всіх нюансів;
  2. істотна економія власного часу і грошей;
  3. персональний підхід до кожного клієнта;
  4. максимально швидке і чітко організоване виконання замовлення.

Якщо ви хочете замовити послугу "Мобільний офіс", зателефонуйте нам:

+38 (057) 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Замовлення в деталях

Замовлення в деталях

Наша компанія у своїй роботі використовує виключно офіційну продукцію торгової марки Salamander, яку ви можете замовити в м. Харків.

Монтаж

Монтаж

Наша компанія пропонує вашій увазі таку послугу, як монтаж пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Обслуговування

Обслуговування

Пріоритетним напрямком в роботі нашої компанії є ремонт і обслуговування пластикових вікон Salamander в м. Харків.

Гарантія

Гарантія

Після закінчення термінів обслуговування по гарантії, слідує такий етап нашої з вами співпраці, як пслягарантійне обслуговування.

Salamander - виготовлення, установка і продаж пластикових вікон